Kalové odstredivé vertikálne ponorné kalové čerpadlo

Kalové odstredivé vertikálne ponorné kalové čerpadlo

Odstredivé vertikálne ponorné kalové čerpadlo SP je vertikálne odstredivé ponorné kalové čerpadlo, ktoré je ponorené do kvapaliny a používa sa na dopravu abrazívnych, hrubých častíc a kalu s vysokou koncentráciou.

Detail produktu

Čína vysoká kvalitaKalové odstredivé vertikálne ponorné kalové čerpadloVýrobcovia

Vďaka pokročilým technológiám a zariadeniam, prísnej vysokokvalitnej rukoväti, primeranej sadzbe, špičkovým službám a úzkej spolupráci s potenciálnymi zákazníkmi sa venujeme poskytovaniu najlepšej ceny pre našich zákazníkov čínskeho profesionálneho odstredivého vertikálneho ponoreného kalového čerpadla v Číne, srdečne vítame spolupracovať a rozvíjať sa s nami! budeme pokračovať v poskytovaní tovaru s dobrou kvalitou a konkurencieschopnou predajnou cenou. Profesionálne čínske čerpadlo, vertikálne čerpadlo, Okrem toho existuje aj kvalifikovaná výroba a riadenie, moderné výrobné zariadenia na zabezpečenie našej kvality a dodacej lehoty, naša spoločnosť sleduje princíp dobrej viery, vysokej kvality a vysokej účinnosti. Garantujeme, že naša spoločnosť sa bude snažiť čo najlepšie znížiť náklady na nákup zákazníkov, skrátiť dobu nákupu, stabilnú kvalitu produktov, zvýšiť spokojnosť zákazníkov a dosiahnuť obojstranne výhodnú situáciu.

1. Prehľad produktov kalového odstredivého vertikálneho ponorného kalového čerpadla


Sump Slurry Centrifugal Vertical Submerged Slurry Pump


Odstredivé vertikálne ponorné kalové čerpadlo SP je vertikálne odstredivé ponorné kalové čerpadlo, ktoré je ponorené do kvapaliny a používa sa na dopravu abrazívnych, hrubých častíc a kalu s vysokou koncentráciou. Prietokové časti ponorného kalového čerpadla typu SP sú vyrobené z kovu odolného voči opotrebovaniu.
Nepotrebuje žiadnu hriadeľovú upchávku a vodu z hriadeľovej upchávky a môže pracovať normálne v podmienkach nedostatočného nasávania.
Podľa výšky hladiny kvapaliny v nádrži na kal je možné zvoliť hnacie hriadele čerpadla alebo sacie potrubia rôznych dĺžok.
Použitie viacerých rýchlostí a viacerých variantov umožňuje čerpadlu bežať v tých najlepších podmienkach, s dlhou životnosťou a vysokou prevádzkovou účinnosťou, ktorá dokáže splniť mnoho druhov náročných dopravných podmienok.Sump Slurry Centrifugal Vertical Submerged Slurry Pump


2. Výber prvkov kalového odstredivého vertikálneho ponorného kalového čerpadla

A Výber rýchlosti
Na dopravu vysoko koncentrovanej a silne abrazívnej suspenzie sa spravidla nepoužíva maximálny počet otáčok čerpadla nmax (najvyšší počet otáčok vo výkonovej krivke) a je vhodnejšie zvoliť počet otáčok okolo 3/4 nmax. Keď je zvolené čerpadlo na 3/4 nmax, prietok je vhodný, ale dopravnú výšku nemožno dosiahnuť a je možné použiť viacero čerpadiel v sérii. V prípade čerpadiel Warman musí byť rozsah prietoku rôznych kalov obmedzený; pre vysoko koncentrované a vysoko abrazívne kaly.
B Výber prietoku
Prietok by mal byť zvolený v rozsahu 40-80 % prietoku zodpovedajúceho najvyššej účinnosti čerpadla; pre abrazívny kal s nízkou koncentráciou by sa mal prietok zvoliť v rozsahu 40 % - 100 % prietoku zodpovedajúceho najvyššej účinnosti čerpadla. Vo všeobecnosti sa nevyberá v rozsahu 100 % – 120 % najvyššej účinnosti zodpovedajúcej prietoku.
C Výber materiálu
Materiál vertikálneho kalového čerpadla je potrebné určiť podľa špecifických parametrov média.
Kovový materiál: vhodný pre médium obsahujúce ostré častice, ako je štrk a kamene. Kovový materiál je odolnejší voči opotrebovaniu.
Gumový materiál: Je vhodný pre prípad, kedy je hodnota pH média nižšia ako 4. Gumový materiál je odolnejší voči korózii.


3. Pracovná ukážka kalového odstredivého vertikálneho ponorného kalového čerpadla


Sump Slurry Centrifugal Vertical Submerged Slurry Pump

4.Certifikát

Sump Slurry Centrifugal Vertical Submerged Slurry Pump


5. Vitajte na stránke Kontaktujte násSump Slurry Centrifugal Vertical Submerged Slurry PumpHot Tags: Kalové odstredivé Vertikálne ponorné kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, najnovšie, kvalitné, pokročilé, najnovšie predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty