Podzemné banské vysokotlakové kalové čerpadlo s vertikálnou žumpou

Podzemné banské vysokotlakové kalové čerpadlo s vertikálnou žumpou

Podzemné banské vysokotlakové vertikálne kalové čerpadlo používané hlavne v rôznych priemyselných odvetviach, ako je uhlík, elektrická energia, ochrana životného prostredia, ropa, chemický priemysel, mestská správa, stavebníctvo atď.

Detail produktu

Vysokotlakové kalové čerpadlo s vertikálnou nádržou v čínskej podzemnej baniVýrobcovia
Naším prvoradým cieľom bude poskytnúť našim klientom seriózny a zodpovedný vzťah medzi malými podnikmi a všetkým im poskytnúť osobnú pozornosť pre vysokotlakové kalové čerpadlo v čínskej podzemnej bani v novom štýle. Necítite žiadne náklady, aby ste sa s nami kedykoľvek porozprávali. Keď dostaneme vaše otázky, odpovieme vám. Nezabudnite si uvedomiť, že vzorky sú k dispozícii skôr, ako začneme podnikať. 2019 Vertikálne kalové čerpadlo v Číne v novom štýle, ponorné čerpadlo, Počas krátkych rokov slúžime našim klientom čestne ako kvalita na prvom mieste, integrita Prime, včasné dodanie, čo nám zarobilo vynikajúcu povesť a pôsobivé portfólio starostlivosti o klientov. Tešíme sa na spoluprácu už teraz!

1. Konštrukcia konštrukcie podzemnej banskej vysokotlakovej vertikálnej kalovej pumpy


Underground Mine High Pressure Vertical Sump Slurry Pump


Ponorné kalové čerpadlo (materiál A05) Toto čerpadlo má inovácie v hydraulickom dizajne a konštrukčnom riešení. Prietokové časti sú vyrobené z oteruvzdorného odliatku z vysokochrómovej zliatiny odolnej voči opotrebovaniu, ktorá má vlastnosti vysokej účinnosti, úspory energie, odolnosti proti opotrebovaniu, spoľahlivej prevádzky atď., Vhodné na prepravu Pre silne abrazívne malty, malty, trosku, atď., ktoré obsahujú pevné častice, môže koncentrácia zmesi tuhá látka-kvapalina dosiahnuť 60 %. Vertikálne odstredivé kalové čerpadlo, vstup čerpadla je zvisle nadol a výstup je zvisle nahor na druhej strane čerpadla. Čerpadlo sa skladá hlavne zo spodného filtračného prvku, telesa čerpadla, obežného kolesa, hriadeľa, ochrannej dosky, konzoly a ďalších častí. Horná časť čerpadla je podopretá ložiskami; čerpadlo je inštalované pod kvapalinou bez tesnenia hriadeľa a prietokové časti sú vyrobené z materiálov odolných voči opotrebovaniu. Ponorné kalové čerpadlo (materiál A05) sa používa na prepravu abrazívneho, hrubozrnného kalu s vysokou koncentráciou, bez akejkoľvek hriadeľovej upchávky a vody z hriadeľovej upchávky a môže normálne pracovať v podmienkach nedostatočného nasávania.


Underground Mine High Pressure Vertical Sump Slurry Pump


2.Hlavné vlastnosti vysokotlakového kalového kalového čerpadla v podzemnej bani

1. Je to vertikálna konštrukcia s rovnakým vstupným a výstupným kalibrom a je umiestnená na rovnakej stredovej línii. Môže byť inštalovaný v potrubí ako ventil. Má kompaktný a krásny vzhľad, malé rozmery a nízke stavebné investície.
2. Jeho obežné koleso je priamo inštalované na predĺženom hriadeli motora, s krátkou axiálnou veľkosťou, kompaktnou konštrukciou, primeranou konfiguráciou vodného kalového čerpadla a ložiska motora, ktoré môže účinne vyhladiť radiálne a axiálne zaťaženie generované jeho prevádzkou, čím sa zabezpečí Beží hladko, nevibruje a má nízku hlučnosť.
3. Jeho tesnenie hriadeľa používa mechanické tesnenie alebo kombináciu mechanického tesnenia, používa dovážaný tesniaci krúžok z titánovej zliatiny, mechanické tesnenie odolné voči strednej teplote a používa materiál z tvrdej zliatiny, tesnenie odolné voči opotrebovaniu, ktoré môže účinne predĺžiť životnosť mechanického tesnenia.


3.Work shop podzemné bane Vysokotlakové vertikálne kalové kalové čerpadlo

Underground Mine High Pressure Vertical Sump Slurry Pump

4.Certifikát

Underground Mine High Pressure Vertical Sump Slurry Pump


5. Vitajte na stránke Kontaktujte násUnderground Mine High Pressure Vertical Sump Slurry PumpHot Tags: Podzemné banské vysokotlakové vertikálne kalové kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník , Cenová ponuka, Najnovšie, Kvalita, Pokročilý, Najnovší predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty