Všestranné ponorné kalové čerpadlo

Všestranné ponorné kalové čerpadlo

Všestranné ponorné kalové čerpadlo je vysokovýkonné elektrické ponorné kalové čerpadlo určené na spracovanie širokého spektra kalov a abrazívnych častíc v ponorných aplikáciách v baníctve a iných priemyselných odvetviach.

Detail produktu

Čína vysoká kvalitaVšestranné ponorné kalové čerpadlo z našej továrne tzvDepump
Budeme sa venovať poskytovaniu našich vážených kupujúcich využívaním tých najzaujímavejších služieb pre OEM Čína Čína Veľkokapacitné všestranné ponorné kalové čerpadlo s gumovou vložkou pre žumpu, odstredivé čerpadlo, V dôsledku oveľa viac ako 8 rokov malého podnikania sme nazhromaždili bohaté skúsenosti a pokročilé technológie pri vytváraní našich riešení. OEM Čína Čína Vertikálne kalové čerpadlo s vysokou hlavou, vertikálne turbínové čerpadlo, s technológiou ako jadrom vyvíjajte a vyrábajte vysokokvalitné produkty podľa rôznorodých potrieb trhu. S týmto konceptom bude spoločnosť pokračovať vo vývoji produktov s vysokou pridanou hodnotou a neustále zlepšovať produkty a bude poskytovať mnohým zákazníkom tie najlepšie produkty a služby!

Čo je všestranné ponorné kalové čerpadlo?


Všestranné ponorné kalové čerpadlo má odolnú konštrukciu využívajúcu materiály najvyššej kvality, ktoré zaisťujú spoľahlivý výkon a vynikajúcu životnosť. Všestranné ponorné kalové čerpadlo môže byť široko používané v baníctve, elektroenergetike, metalurgii, uhoľnom priemysle, ochrane životného prostredia a iných priemyselných odvetviach na prepravu abrazívneho kalu obsahujúceho pevné častice. Ako je preprava kalu rúd v hutníckom koncentrátore, hydraulické odstraňovanie popola v tepelných elektrárňach, preprava uhoľného kalu a ťažkého média v čistiarni uhlia, riečne bagrovanie, riečne bagrovanie atď. V chemickom priemysle sa môžu prepravovať aj niektoré korozívne kaly obsahujúce kryštály.

 Versatile Submersible Slurry Pump

Prečo je všestranné ponorné kalové čerpadlo Depump?• Vysoká produktivita -- Naše čerpadlá sú navrhnuté na čerpanie tekutín s vysokým percentom pevných látok (maximálna hmotnostná koncentrácia popola môže dosiahnuť 45 % a maximálna hmotnostná koncentrácia trosky môže dosiahnuť 60 %).

• Dlhá životnosť -- Opotrebiteľné časti čerpadla miešadla sú všetky skonštruované z materiálov odolných voči oderu - tvrdá chrómová zliatina, takže čerpadlá majú lepšiu stabilitu a dlhšiu životnosť.

• Rôzne ochranné -- Motor využíva rôzne druhy ochrany, ako je ochrana proti prehriatiu, projekcia na detekciu prívodu vody a môže byť bezpečne prevádzkovaný po dlhú dobu v náročných pracovných podmienkach.

• Mechanická upchávka – Jedinečné mechanické tesniace zariadenie môže zabrániť vysokotlakovej vode a nečistotám elektromotora, čím je možné zabezpečiť vysokú účinnosť sania.

Versatile Submersible Slurry Pump

Aké sú vlastnosti všestranného ponorného kalového čerpadla:

• Všetky diely podliehajúce opotrebovaniu sú vyrobené z materiálov odolných voči oderu – zliatiny chrómu, takže čerpadlá majú lepšiu stabilitu a dlhšiu životnosť.

• Jedinečné mechanické tesniace zariadenie môže zabrániť vysokotlakovej vode a nečistotám elektromotora, čím je možné zabezpečiť vysokú účinnosť sania.

• Jednoduchá inštalácia, prevádzka a úspora nákladov, pretože nie je potrebná žiadna ďalšia vákuová pumpa alebo pumpa.

• Okrem hlavného obežného kolesa je vybavený aj pár miešacích obežných kolies, ktoré pomáhajú rozbíjať a premiešavať kal.

• Profesionálna technologická podpora je poskytovaná počas celého procesu používania a údržby.

Versatile Submersible Slurry Pump
 
Depump vám vždy poskytne najlepšie riešenie, ako sme mohli.

Ak máte akýkoľvek dotaz, pošlite nám ho.
 
Versatile Submersible Slurry Pump


Hot Tags: Všestranné ponorné kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Ponuka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie , kvalita, pokročilé, najnovšie predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty