Vertikálne ťažké čerpadlo na kašu

Vertikálne ťažké čerpadlo na kašu

Vertikálna ťažká kalová pumpa Kalová pumpa Čerpadlo na piesok a štrk Vertikálna jímka Kalová pumpa Využite ťažobné spracovanie Vertikálna jímka

Detail produktu

Vertikálne ťažké čerpadlo na kašu

Štrukturálne vlastnosti:
Ponorené kalové čerpadlo MSP je vertikálne odstredivé kalové čerpadlo, ktoré je ponorené v kvapaline a slúži na prepravu abrazívnych, hrubých častíc a kalu s vysokou koncentráciou. Nepotrebuje žiadne tesnenie hriadeľa a vodu z hriadeľa. Môže fungovať normálne aj za podmienok nedostatočného nasávania.

Prietokové časti čerpadla MSP sú vyrobené z kovu odolného proti opotrebovaniu.

Všetky časti čerpadla MSPR ponorené v kvapaline sú všetky obložené gumou, ktorá je vhodná na dopravu abrazívnej suspenzie bez okrajov a rohov.

Podľa výšky hladiny kvapaliny v kejde je možné zvoliť hnacie hriadele čerpadla alebo sacie potrubia rôznych dĺžok.

Použitie viacerých rýchlostí a viacerých variantov umožňuje, aby čerpadlo fungovalo za tých najlepších podmienok, s dlhou životnosťou a vysokou prevádzkovou účinnosťou, a dokáže vyhovieť mnohým typom drsných dopravných podmienok.


Pracovné podmienky:
Hlavne vhodný na dopravu korozívnych, hrubých častíc a vysokokoncentrovanej troskovej suspenzie. Je široko používaný v metalurgii, baníctve, uhlí, elektrickej energii, stavebných materiáloch, ochrane životného prostredia a ďalších odvetviach.Typ štrukturálnej inštalácie:
Čerpadlo MSP je vertikálne odstredivé kalové čerpadlo. Vstup čerpadla je zvisle nadol a výstup je zvisle hore na druhej strane čerpadla. Čerpadlo sa skladá hlavne zo spodného filtračného prvku, telesa čerpadla, obežného kolesa, hriadeľa, ochrannej dosky, konzoly a ďalších častí. Horná časť čerpadla je podopretá ložiskami; čerpadlo je inštalované pod kvapalinou bez tesnenia hriadeľa a prietokové časti sú vyrobené z materiálov odolných proti opotrebovaniu.

Typ prevodu tohto čerpadla je BD a DC, konkrétne remeňový pohon a priamy pohon. Hĺbku ponorenia do kvapaliny je možné určiť podľa skutočných potrieb používateľov v rozmedzí štandardných veľkostí.
Hot Tags: Vertikálne vysokovýkonné kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Nákup, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Zásobovanie, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie, kvalitné, pokročilé, najnovšie predávané

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty