Vertikálne čerpadlo na ťažbu kalu

Vertikálne čerpadlo na ťažbu kalu

Vertikálne kalové čerpadlo série MSP
Rozsah použitia: vertikálne ťažobné čerpadlo na kal je široko používané v elektroenergetike, metalurgii, baníctve, uhlí, stavebných materiáloch, chemických a iných priemyselných odvetviach. Používa sa hlavne na prepravu abrazívnej suspenzie obsahujúcej pevné častice. Môže byť ponorený do bazéna alebo jamy, aby fungoval bez akejkoľvek šachty alebo vody z šachty.

Detail produktu

Vertikálne ťažobné čerpadlo na hnojovicuPonorené kalové čerpadlá MSP a MSPR sú vertikálne odstredivé kalové čerpadlá, ktoré sú ponorené v kvapaline bez akéhokoľvek tesnenia hriadeľa a vody z hriadeľa. Môžu pracovať normálne za podmienok nedostatočného nasávania.

Telo čerpadla ponorného kalového čerpadla MSP je vyrobené z kovu odolného proti opotrebovaniu a obežné koleso je vyrobené z kovov odolných proti opotrebovaniu alebo z gumy alebo polyuretánu.

Časti ponorného kalového čerpadla typu MSPR ponorené do kvapaliny sú obložené gumou. Vhodný na dopravu korozívnych kalov.

Táto séria čerpadiel má jednu konštrukciu krytu čerpadla, s nízkou hmotnosťou, malými rozmermi, pohodlnou inštaláciou a údržbou atď. Podľa hladiny kvapaliny v kejde je možné zvoliť hnacie hriadele čerpadla a sacie potrubia rôznych dĺžok; a sú použité rôzne varianty s viacerými rýchlosťami, aby čerpadlo vždy fungovalo za dobrých pracovných podmienok, s dlhou životnosťou a vysokou prevádzkovou účinnosťou. , Môže spĺňať mnoho druhov drsných dopravných podmienok.


Pôsobnosť:
Na prepravu abrazívneho, hrubozrnného kalu s vysokou koncentráciou sa používajú ponorné kalové čerpadlá MSP a MSPR. Vhodný na dopravu korozívnych kalov. Je široko používaný v metalurgii, baníctve, uhlí, elektrickej energii, stavebných materiáloch, ochrane životného prostredia a ďalších oddeleniach.

Materiál: Materiál odolný voči opotrebeniu z vysokej chrómovej zliatiny.Význam modelu MSP: napríklad:
40PV-SP(R)
40 je priemer výboja (mm)
Zostava PV - ložisko
Sp - séria predĺženého hriadeľa
R - gumová podšívka
Hot Tags: Vertikálne ťažobné čerpadlo na kalov, výrobcovia, dodávatelia, veľkoobchod, nákup, továrne, na mieru, skladom, hromadne, značky, Čína, vyrobené v Číne, dodávky, lacné, zľava, nízka cena, zľava za nákup, cena, cenník, cenová ponuka, najnovšie , Kvalita, Pokročilé, Najnovší predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty