Vertikálne ponorné kalové čerpadlo

Vertikálne ponorné kalové čerpadlo

Vertikálne ponorné kalové čerpadlo. Ponorné kalové čerpadlá môžu byť široko používané v baníctve, elektroenergetike, metalurgii, uhoľnom priemysle, ochrane životného prostredia a iných priemyselných odvetviach na prepravu abrazívnych kalov obsahujúcich pevné častice.

Detail produktu

Výrobcovia a dodávatelia vysokokvalitných vertikálnych ponorných kalových čerpadiel v Číne

„Založené na domácom trhu a expandovať do zámoria“ je naša stratégia vylepšenia pre Vertikálne ponorné kalové čerpadlo od popredných dodávateľov. Vítame zákazníkov, obchodné združenia a kamarátov zo všetkých častí sveta, aby nás získali a hľadali spoluprácu pre vzájomné výhody. Najlepší dodávatelia Čína Ponorné kalové čerpadlo, Ponorné čerpadlo, Na prvé miesto kladieme kvalitu produktu a výhody zákazníka. Naši skúsení predajcovia poskytujú rýchle a efektívne služby. Skupina kontroly kvality zaisťuje najlepšiu kvalitu. Veríme, že kvalita vychádza z detailu. Ak máte dopyt, dovoľte nám spolupracovať na dosiahnutí úspechu.

1. Čo je vertikálne ponorné kalové čerpadlo??


Ponorné kalové čerpadlá môžu byť široko používané v baníctve, elektroenergetike, metalurgii, uhoľnom priemysle, ochrane životného prostredia a iných priemyselných odvetviach na prepravu abrazívnych kalov obsahujúcich pevné častice. Ako je preprava kalu rúd v hutníckom koncentrátore, odstraňovanie popola v tepelných elektrárňach, preprava kalu a ťažkého média v čistiarni uhlia, bagrovanie riek, bagrovanie riek atď. V chemickom priemysle sa môžu prepravovať aj niektoré korozívne kaly obsahujúce kryštály

Približne 80 % aplikačného rozsahu kalových čerpadiel sa používa v koncentrátoroch v ťažobnom priemysle. V dôsledku drsných pracovných podmienok pri výbere primárnej rudy je životnosť kalového čerpadla v tejto časti vo všeobecnosti nízka. Samozrejme, rôzne minerály majú rôznu abrazivitu.


2. Aké sú výhody vertikálnych ponorných kalových čerpadiel?
1. Flexibilná inštalácia, nie je potrebné inštalovať pevné konzoly a iné pomocné opatrenia počas prevádzky;
2. Rozsah použitia ponorných kalových čerpadiel je nezastupiteľný. Vertikálne kalové čerpadlá majú vo všeobecnosti maximálnu pracovnú hĺbku 1,8 metra (po našom nepretržitom výskume až 9 metrov, ale prevádzka je nespoľahlivá). Pri prekročení tejto hĺbky je maximálna pracovná hĺbka 1,8 metra. Prevádzka kalového čerpadla bude mať určitý stupeň nespoľahlivosti a výrazne sa zvýši poruchovosť, ale podľa súčasnej technológie tesnenia je maximálna pracovná hĺbka ponorného kalového čerpadla 25 metrov pod kvapalinou;


Vertical Submersible Slurry Pump


3. Štrukturálne charakteristiky ponorného kalového čerpadla

1. Čerpadlo a motor sú koaxiálne;
2. Čerpadlo a motor sú utesnené ako celok;
3. Zo štruktúry čerpadla je to druh vertikálneho čerpadla.
Práve kvôli vyššie uvedeným charakteristikám je cena ponorných kalových čerpadiel vyššia ako cena bežných kalových čerpadiel, pretože podmienky tesnenia sú prísnejšie, takže cena je relatívne vysoká.


Vertical Submersible Slurry Pump


4. Bezpečnostné opatrenia pri používaní ponorného kalového čerpadla:

Pred spustením sa uistite, že smery označené šípkami na telese čerpadla riadenia na hriadeli sú konzistentné. Keď je čerpadlo úplne odpojené, keď sa začne pokúšať otáčať, musí sa otáčať s hriadeľom čerpadla, inak to spôsobí poškodenie dielov.

Pred jazdou je potrebné doplniť tesnenie, aby sa zabezpečila dodávka bezhriadeľovej tesniacej vody na utesnenie. Pred jazdou doplňte palivo. Palivo doplňte na hladinu oleja bez olejovej značky a buďte pripravení horieť.

Nemalo by dôjsť k uvoľneniu všetkých pevných spojovacích pohonov a všetky indikačné prístroje a ochranné zariadenia by mali byť citlivé, presné a spoľahlivé.
Otočný mechanizmus by mal byť pružný a bez abnormálnych javov.

Smer stlačte rukou, hriadeľ by sa mal dať otáčať, inak môžete nastaviť vôľu obežného kolesa.


Vertical Submersible Slurry Pump


Technické údaje horizontálneho kalového čerpadla
Názov značky
DEPUMP
Miesto pôvodu
Hebei, Čína
Konská sila
10 hp - 800 hp
Tlak
0,5 bar - 15 bar, vysoký tlak
Dĺžka kábla
Ako žiadosť zákazníka
Napätie
380V/400V/415V/460V/1160V
Maximálny výkon
15-600 kW
Aplikácia
Baníctvo/Námorníctvo/Umývanie a čistenie/atď
Zdroj energie
Elektrický
Štruktúra
Jednostupňové čerpadlo
Veľkosť výstupu
1-18 palcov
teória
Odstredivé čerpadlo
Materiál
Vysoký chróm
Farba
Ako požiadavka zákazníka


5.Kontaktné informácie

Ak chcete získať viac informácií o čerpadle alebo potrebujete naše ponorné kalové čerpadlo, neváhajte kontaktovať nášho profesionálneho inžiniera nižšie, poskytneme najlepšie riešenia ~!
Telefón/WA: +86 150 7520 7025
E-mail: Leo@deponpump.com


Vertical Submersible Slurry Pump


Hot Tags: Vertikálne ponorné kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie , kvalita, pokročilé, najnovšie predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty