ZJQ ponorné kalové čerpadlo

ZJQ ponorné kalové čerpadlo

ZJQ ponorné kalové čerpadlo s koaxiálnym motorom a vodným čerpadlom a ponorené v médiu na prácu.

Detail produktu

Kúpte si prispôsobené ponorné kalové čerpadlo ZJQ vyrobené v Číne od spoločnosti Depump

Predstavenie ponorného kalového čerpadla ZJQ

Ako manažér hutníctva, baní, železiarní, tepelných elektrární alebo iných podnikov máte problémy s čistením a dopravou kalovej kvapaliny? Ak áno, po prečítaní tohto článku úplne nájdete spôsob, ako vyriešiť svoj problém.

Zaviazali sme sa ponúknuť spotrebiteľovi jednoduchú, časovo a finančne nenáročnú nákupnú službu na jednom mieste pre ponorné kalové čerpadlo ZJQ, presné procesné zariadenia, pokročilé vstrekovacie zariadenia, montážnu linku zariadení, laboratóriá a vývoj softvéru sú našou charakteristickou črtou. .
Nachádza sa vo vnútri národných civilizovaných miest, pre návštevníkov je veľmi jednoduchá, jedinečná geografická a ekonomická situácia. Usilujeme sa o organizáciu „orientovanú na ľudí, precíznu výrobu, brainstorming, skvelú konštrukciu“. filozofia. Prísne riadenie najvyššej kvality, fantastické služby, rozumné náklady v Mjanmarsku je náš stánok založený na konkurencii. Ak je to dôležité, kontaktujte nás prostredníctvom našej webovej stránky alebo telefonickej konzultácie, radi vám poslúžime.

Čistenie a doprava kalovej kvapaliny v hutníctve, baniach, železiarňach a oceliarňach, tepelných elektrárňach a iných podnikoch sú hlavne aplikácie pre ponorné kalové čerpadlo s miešadlom. Kvapalinou, ktorú ponorné kalové čerpadlo dopravuje, sú pieskovec, uhoľná škvara, hlušina a iné pevné častice, čo znamená, že kalové čerpadlo typu SS dokáže ľahko zvládnuť rôzne situácie.

Ponorné kalové čerpadlo Depump s miešadlom je vždy najlepšou voľbou, existuje niekoľko dôvodov, ako je uvedené nižšie.


ZJQ Submersible Slurry Pump


• Vďaka pokročilej štruktúre sa hodí pre rôzne okolnosti.

• Široký prietokový kanál zvyšuje prietokovú kapacitu čerpadla.

• Silná vybíjacia kapacita robí náš produkt lepším ako produkty iných spoločností

• Obsah chrómu je vyšší ako 27 %, čo znamená dlhší servisný čas.


ZJQ Submersible Slurry Pump


Vlastnosti ponorného kalového čerpadla ZJQ

V porovnaní s bežným kalovým čerpadlom majú tieto produkty nasledujúce vlastnosti

• Nie je obmedzený sacou výškou, účinnosť nasávania trosky je vysoká a bagrovanie je dôkladnejšie.
• Nie je potrebné vybaviť pomocné vákuové čerpadlo a investícia je lacnejšia.
• Nie je potrebné vybaviť pomocné miešacie zariadenie a obsluha je jednoduchšia.
• Keď je motor vložený pod vodu, nie je potrebné stavať zložitú ochranu zeme a upevňovacie zariadenie, čo je jednoduché a pohodlné.
• Miešanie sa priamo dotýka povrchu nanášania a hĺbka je riadená ponorenou hĺbkou, takže kontrola koncentrácie je voľnejšie.
• Zariadenie sa pri práci vkladá priamo do vody, nedochádza k hluku ani vibráciám a miesto je prehľadnejšie.


ZJQ Submersible Slurry Pump


Môžete úplne dôverovať našim produktom, ktoré vám môžu priniesť väčší zisk pre váš podnik. Depump je vždy vaša najlepšia voľba.


Ak máte akýkoľvek dotaz, pošlite nám ho.


ZJQ Submersible Slurry PumpHot Tags: ZJQ ponorné kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie , kvalita, pokročilé, najnovšie predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty